9 تیر 1391قوانین و مقررات

1- مارینا تمامی داده های وب سایت را به همراه اطلاعات هاست و دامنه در اختیار خریدار قرار میدهد و هیچگونه محدودیتی در تحویل وب سایت به مشتری وجود ندارد.

2- مارینا تمامی فایل های وب سایت را به صورت کد باز در اختیار خریدار قرار میدهد و هیچ کدی را قفل گذاری نخواهد کرد.

3- از تمامی اطلاعات سایت ها به صورت روزانه نسخه پشتیبان گرفته خواهد شد تا در صورت استفاده روزانه هیچ سایتی دچار مشکل نشود.

4- توجه داشته باشید تنها روش پشتیبانی از طریق چت آنلاین و ایمیل خواهد بود و تلفن تماس فقط برای بخش فروش می باشد. همچنین برای مشاوره در زمینه های طراحی سایت و سئو، میتوانید از تلگرام و واتس اپ نیز استفاده نمایید.

5- قوانین مارینا تابعی از قوانین جمهوری اسلامی ایران است و مارینا حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده در وب سایت مارینا در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

6- استرداد وجه تنها تا قبل از ارسال درخواست ثبت دامنه انجام خواهد شد و در صورتی که دامنه به نام مشتری ثبت گردد استرداد وجه امکان پذیر نمی باشد. همچنین در صورتی که مشتری درخواست بارگزاری اطلاعات را روی هاست خود داشته باشد هیچگونه وجهی بعد از آپلود اطلاعات روی هاست مشتری، استرداد نخواهد گردید. همچنین استرداد وجه در صورتی مورد تایید خواهد بود که مغایرتی در سایتی که به مشتری تحویل داده شده است با سفارش مشتری وجود داشته باشد.

7- اگر خریدار دارای هاست و دامنه باشد، مارینا وب سایت را بر روی هاست و دامین خریدار آپلود کرده و به خریدار تحویل میدهد در این صورت، در قبال مشکلات هاست و دامین مارینا هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

8- مارینا موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :
– استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
– نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
– ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
– خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر سی فایو و سایر خریداران گردد.
– وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
– ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی سی فایو می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
– ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
– گزارش فنی سی فایو و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون سی فایو.
– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
– انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات سی فایو به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
– عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

9- خریدار موظف است که کلیه قوانین مارینا را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، مارینا حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم را دارد، همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

10- از آنجا که ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه مارینا نخواهد کرد.

اطلاعات تماس

  • dummyتهران - شريعتي - بالاتر از ميرداماد - کوچه فلسفي - پلاک 1
    (مراجعه حضوري تنها با هماهنگي قبلي)

  • dummy info@marina98.com

مشاوره رایگان

  • واتس اپ: 09302430679
    تلگرام: marina98com@
  •   021-91-300-370 (9 الی 16)

تمامی حقوق این مجموعه متعلق به شرکت مارینا می باشد.