9 تیر 1391قوانین و مقررات

1- مارینا تمامی داده های وب سایت را به همراه اطلاعات هاست و دامنه در اختیار خریدار قرار میدهد و هیچگونه محدودیتی در تحویل وب سایت به مشتری وجود ندارد.

2- مارینا تمامی فایل های وب سایت را به صورت کد باز در اختیار خریدار قرار میدهد و هیچ کدی را قفل گذاری نخواهد کرد. به همین خاطر تغییر کد وب سایت فقط قبل از تحویل امکان پذیر است و بعد از تحویل شامل هزینه مجزا خواهد شد.

3- از تمامی اطلاعات سایت ها به صورت روزانه نسخه پشتیبان گرفته خواهد شد تا در صورت استفاده روزانه هیچ سایتی دچار مشکل نشود.

4- توجه داشته باشید تنها روش پشتیبانی از طریق چت آنلاین و ایمیل خواهد بود و تلفن تماس فقط برای بخش فروش می باشد. همچنین برای مشاوره در زمینه های طراحی سایت و سئو، میتوانید از تلگرام و واتس اپ نیز استفاده نمایید.

5- قوانین مارینا تابعی از قوانین جمهوری اسلامی ایران است و مارینا حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده در وب سایت مارینا در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

6- استرداد وجه تنها تا قبل از ارسال درخواست ثبت دامنه انجام خواهد شد و در صورتی که دامنه به نام مشتری ثبت گردد استرداد وجه امکان پذیر نمی باشد. همچنین اگر بیشتر از 48 ساعت از ثبت سفارش گذشته باشد هاست نیز برای کاربر ثبت گردیده و امکان بازگشت وجه مقدور نیست. همچنین در صورتی که مشتری درخواست بارگزاری اطلاعات را روی هاست خود داشته باشد هیچگونه وجهی بعد از آپلود اطلاعات روی هاست مشتری، استرداد نخواهد گردید. در صورتی که خرید در زمان ارائه تخفیف ثبت شده باشد، فقط هزینه قسمتی برگشت داده خواهد شد که جزو تخفیف ها نبوده است. در نهایت استرداد وجه در صورتی مورد تایید خواهد بود که مغایرتی در سایتی که به مشتری تحویل داده شده است با سفارش مشتری وجود داشته باشد. استرداد وجه بسته های مدیریتی نیز در صورتی امکانپذیر است که کاربر تا ۴۸ ساعت بعد از پرداخت کارشناسان ما را در جریان امور قرار دهد. مدت زمان استفاده از بسته مدیریت نیز یک ماه می باشد و در صورت استفاده نکردن در این زمان بسته مجددا نیاز به تمدید خواهد داشت و شامل هزینه مجدد خواهد شد.

7- اگر خریدار دارای هاست و دامنه باشد، مارینا وب سایت را بر روی هاست و دامین خریدار آپلود کرده و به خریدار تحویل میدهد در این صورت، در قبال مشکلات هاست و دامین مارینا هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. همچنین زمان هاست هایی که مارینا به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار میدهد 6 ماهه می باشد و بعد از 6 ماه کاربر موظف به تمدید قرارداد با مارینا به صورت یکساله می باشد. این موضوع فقط برای هاست صادق می باشد و دامنه به صورت سالیانه ثبت خواهد شد. همچنین اگر از زمان تمدید هاست 1 ماه گذشته باشد و هاست غیر فعال شده باشد هزینه فعالسازی بک آپ نیز به هزینه سالیانه اضافه خواهد شد که این هزینه بسته به سال های مختلف متفاوت خواهد بود، و اگر نهایتا کاربر هاست خود را در زمان مشخص تمدید نکرد و 2 ماه نیز از زمان انقضای هاست گذشته بود، اطلاعات وب سایت کاربر از روی سرور مارینا حذف خواهد شد و مارینا هیچ گونه مسئولیتی نسبت به بازگردانی اطلاعات نخواهد داشت و در صورت درخواست کاربر برای راه اندازی سایت، کاربر موظف به سفارش وب سایت از ابتدا خواهد بود.
 7.1 - در صورتی که دسترسی هاست برای کاربر ارسال گردد، مسئولیت تمامی فایل های موجود بر روی هاست برعهده کاربر خواهد بود و مارینا هیچ گونه مسئولیتی در قبال فایل ها و بک آپ هاست نخواهد داشت. کاربر در این حالت موظف می باشد که بک آپ را خود از هاست تهیه نموده تا در صورت نیاز و بروز مشکل ریستور نماید.

8- مارینا موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. در صورت مشاهده هرگونه فعالیت های غیر مجاز از وب سایت مارینا حق مسدودی سرویس خریدار را خواهد داشت و پشتیبانی وب سایت از مسئولیت مارینا خارج خواهد شد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :
– نصب و یا تغییر سیستم مدیریت محتوا، قالب و یا اسکریپت وب سایت توسط کاربر.
– استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به Copyright ایران و بین المللی.
– نصب هرگونه افزونه توسط کاربر بر روی وب سایت
– نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.
– ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
– خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
– استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر مارینا و سایر خریداران گردد.
– وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
– ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی مارینا می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
– ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
– گزارش فنی مارینا و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون مارینا.
– عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
– انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات مارینا به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
– استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
– عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

9- خریدار موظف است که کلیه قوانین مارینا را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، مارینا حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم را دارد، همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

10- بر روی تمامی وب سایت های مارینا 1 سال پشتیبانی رایگان ارائه می گردد. در صورتی که کاربر بدون هماهنگی با بخش پشتیبانی افزونه های اضافه بر روی وب سایت نصب و فعال نماید، مسئولیت هرگونه خطا یا مشکلات وب سایت بر عهده کابر خواهد بود و بخش پشتیبانی مارینا هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت و پشتیبانی وب سایت از مسئولیت مارینا خارج خواهد شد.

11- از آنجا که ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه مارینا نخواهد کرد.

اطلاعات تماس

  • dummy شريعتی - بالاتر از ميرداماد - کوچه فلسفی - پلاک 1
    (مراجعه حضوری تنها با هماهنگی قبلی)

  • 021-91-300-370شنبه تا چهارشنبه (9 الی 16)

مشاوره رایگان

نمادهای اعتماد

تمامی حقوق این مجموعه متعلق به مارینا می باشد.